• Busy do Holandii
  • Busy do Niemiec
  • Busy do Belgii

Mozesz zarezerwować busa poprzez wygodny formularz rezerwacji, który jest do Twojej dyspozycji. Wystarczy że klikniesz przycisk “Zarezerwuj busa”.PRZYKŁADOWE TRASY

Zobacz całą mapę działania

tel. 607 288 065

Masz pytania ? Zadzwoń.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasze doświadczenie oraz wiedza pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

DLACZEGO REKLAMA MOBILNA ?

Klienci zatrudniają nas żeby: zwrócić uwagę, żeby się (dobrze) działo i (dobrze) mówiło, żeby spotkać kupującego i przywiązać go do produktu. Dzięki temu, że lubimy swoją pracę, łatwiej nam jest wykonywać ją perfekcyjnie. Z kolei doświadczenie pozwala nam na swobodę i elastyczność działania.

Skuteczność dotarcia do klienta wielokrotnie przewyższająca standardowe nośniki zewnętrzne. W trakcie jednego dnia ekspozycji nasz pojazd ze starannie opracowaną reklamą może odwiedzić wszystkie strategiczne marketingowo miejsca. Na Państwa życzenie możemy podczas prezentacji reklamy również emitować komunikaty dźwiękowe. Niski koszt dotarcia do odbiorcy.

Koszty mniejsze w porównaniu z reklamą w tradycyjnych mediach. Możliwość szybkiej zmiany treści reklamowych. Elastyczność w kreowaniu trasy przejazdu oraz godzin pracy. Reklama mobilna może służyć jako uzupełnienie kampanii reklamowej w innych mediach.Reklama mobilna to świetny dodatek do tradycyjnych kampanii reklamowych jak i sposób na niskobudżetowe kampanie o lokalnym zasięgu. Nasze przyczepy reklamowe są holowane przez samochody w województwie Lubuskim na Dolnym Śląsku w Wielkopolsce jak i w województwie Zachodniopomorskim. Przyczepa wykorzystuje dwie boczne płaszczyzny do ekspozycji billboardu oraz wyposażona jest w głośnik, z którego (w zależności od kampanii) słychać muzykę, hasło reklamowe itp. Taki sposób reklamy pozwala w szybki i tani sposób dotrzeć do tysięcy odbiorców, co gwarantuje niebywały sukces.

GALERIA

Zobacz całą galerie

Licznik odwiedzin: 33953